Главная » 2009 » Ноябрь » 11 » [русcкий] Українські науковці відвідали найкращий турецький науково-дослідний центр "Мармара" Українські науковці відвідали найкращий турець
16:55
[русcкий] Українські науковці відвідали найкращий турецький науково-дослідний центр "Мармара" Українські науковці відвідали найкращий турець
У рамках візиту делегація Міністерства освіти та науки України передала підручники у стамбульський міжнародний ліцей імені Тараса Шевченка.

Представники Міністерства освіти і науки України на чолі із заступником міністра Максимом Стріхою взяли участь у засіданнях українсько-турецького комітету з науково-технічного співробітництва та українсько-турецького комітету з питань діяльності Міжнародної лабораторії високих технологій.

"Засідання відбулись у Науково-дослідному центрі "Мармара" у місті Ґебзе, - розповідає заступник міністра освіти і науки Максим Стріха. - Це унікальний центр, що об'єднує відразу 8 науково-дослідних інститутів і забезпечений найсучаснішим обладнанням. Адже упродовж минулих десятиліть Туреччина зробила потужний ривок, щороку витрачаючи на розвиток своєї науки близько 5 мільярдів доларів США. Ми активізуємо співпрацю з турецькою стороною не лише тому, що наші країни - сусіди й партнери. Використання турецького обладнання з одного боку й інтелектуального потенціалу українських науковців з другого має дати дуже хороші результати".

На період 2010-2011 років за результатами експертизи сторін відібрано для підтримки 9 нових спільних проектів із поданих 16. Наступного року в Туреччині та у 2011 році в Україні пройдуть спільні семінари з питань біотехнологій та нанотехнологій.

В рамках візиту у Туреччину Максим Стріха відвідав міжнародний ліцей імені Тараса Шевченка. Заступник міністра поспілкувався з учителями та учнями і передав ліцею 7 ящиків підручників з української мови та літератури.

"Впродовж трьох років своєї діяльності наш ліцей тримає високу планку і має добру славу не лише серед української громади, а й громадян інших держав, які залюбки вчать нашу мову, - зауважив Максим Стріха. - Серед багатонаціонального контингенту учнів ліцею Шевченка є навіть танзанійці".
За матеріалами
Категория: Новости образования | Просмотров: 770 | Добавил: sveta | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
5