Филолингвия
Среда, 05.10.2022, 12:07
Приветствую Вас Гость
 
Главная страница Информация о сайтеРегистрацияВход
Меню сайта
 • Главная страница
 • Информация о сайте
 • Новости
 • Каталог статей
 • Рейтинг статей
 • Каталог ресурсов
 • Каталог ссылок
 • Как выучить английский
 • Форум
 • Фотоальбом
 • Рефераты по языкам
 • Гостевая книга
 • TOP 100
 • Методы.
 • Методики.
 • Новости языков
 • Новости английского
 • Прямой эфир.
 • Доска объявлений
 • Гостевая книга
 • TOP 100
 • Категории каталога
  рейтинг [3709]
  Сейчас на сайте
  Онлайн всего: 10
  Гостей: 10
  Пользователей: 0
  С днем рождения!
  kyklabarbipup(34), DSerg(32), Bess(35), надец(41), liliya(42), www9(30), wvwxwvwx(54), huta(27), Nagval(49), vlad4279(76)
  Сегодня сайт посетили
  Система Эффективного Самостоятельного Изучения Языков
  [06.02.2019]
  Прекращение поддержки домена filolingvia.ru (0)
  [14.08.2018]
  Английский без правил! (1)
  [13.08.2018]
  Прогнозирование - это не чудо, а технология или зачем искусство стратегии тем, кто учит английский язык? (0)
  [08.03.2018]
  Тридцать два самых красивых английских слова! (0)
  [06.01.2018]
  Доброе Поздравление - 2018 от Студии Языков (0)
  [23.11.2017]
  Набор для игры "88 8опросо8" с глаголом "to buy" (0)
  [20.11.2017]
  Pushing the button - Динамика действия в реальности (0)
  [15.11.2017]
  Скачать Бесплатно Лингвокарты (0)
  [15.11.2017]
  В четверг, 16 ноября, 19.00 МСК - Интерактивная Лингвокарта. Виталий Диброва представляет новый мастер-класс на Марафоне. (0)
  [15.11.2017]
  В четверг, 16 ноября, 19.00 МСК - Интерактивная Лингвокарта. Виталий Диброва представляет новый мастер-класс на Марафоне. (0)
  [23.09.2017]
  Говорящий тренажер с "живой" Лингвокартой на 2-х языках (0)
  [20.09.2017]
  ТАВАЛЕ фестиваль: 13 - 22 октября 2017 в Харькове. Студия Языков на крупнейшем фестивале тренингов и методов развития человека! (0)
  [15.09.2017]
  You'll get the power! (0)
  [11.09.2017]
  10 лайфхаков для изучения английского каждый день (1)
  [07.09.2017]
  Прямая Линия Поддержки. (0)
  [07.09.2017]
  Второе занятие. “Лингвотренажеры - быстрый путь к беглой речи”. (0)

  Начало » Статьи » Рейтинги » рейтинг

  Чи можна залишатися працювати в Німеччині після німецького ВНЗ?

  Чи можна залишатися працювати в Німеччині після німецького ВНЗ?
  Керівник Інформаціного центру DAAD у Києві Зіґберт Клее відповідає на Ваші запитання. Серед тем: робота в Німеччині після закінчення німецького ВНЗ, практика для журналістів, стипендії для випускників українських ВНЗ.

  Тетяна запитує:
  Чи можна, отримуючи стипендію від DAAD, відразу після навчання влаштовуватися на роботу в Німеччині? І взагалі як виглядає ситуація із працевлаштуванням у Німеччині після закінчення тамтешнього ВНЗ?

  Незалежно від того, чи Ви навчаєтеся в Німеччині за рахунок стипендії DAAD, чи за власний кошт, після закінчення Ви можете ще до року шукати робоче місце, яке відповідає Вашому фахові. Упродовж цього часу Ви можете також займатися діяльністю, яка НЕ відповідає кваліфікації, яку ви отримали під час навчання. Якщо Ви знайдете прийнятне робоче місце, на яке не претендує жоден громадянин країн ЄС, то Ви можете отримати тимчасовий дозвіл на проживання. На деякі професії та галузі економіки таке правило (ред. - коли перевага надається громадянам ЄС) може й не поширюватися. Цілком має сенс також після навчання накопичувати практичний досвід у Німеччині, що, як правило, без проблем можливо впродовж двох років. Інформацію щодо цього можна отримати у відділі міжнародних зв'язків (Akademisches Auslandsamt - International Office) при вищому навчальному закладі. Про тонкощі трудового законодавства краще за все дізнатися в представництві Федерального відомства у справах іноземців у місті Вашого навчання.

  Катерина запитує:
  Чи можна отримати вищу освіту в Німеччині, якщо я вже рік як не студентка?

  Для того, щоб розпочати навчання в німецькому вищому навчальному закладі, Вам необхідно мати позаду ЩОНАЙМЕНШЕ один рік успішного навчання в українському виші, а, як правило, навіть два. Після цього Ви можете, однак, вивчати в Німеччині або той фах, за яким Ви розпочали навчання в Україні, або споріднений фах. Із одним закінченим роком навчання, у більшості випадків, шлях до навчання в німецькому виші пролягає через підготовчий коледж (Studienkolleg). Після збільшення тривалості шкільного навчання в Україні до 12 років правила вступу українців до німецьких вишів неодмінно зміняться. Раджу Вам, у будь-якому разі, звернутися безпосередньо до обраної Вами вищої школи, адже освіта разом із правилами прийому до вишів у Німеччині перебуває у межах повноважень федеральних земель. Тому в залежності від землі правила можуть де в чому відрізнятися.

  Катерина запитує:
  Маю диплом спеціаліста з журналістики. Чи існують програми стажування спеціально для журналістів. Де про них можна дізнатися і які умови участі?

  Наскільки я розумію Ваше питання, Ви хочете пройти журналістську практику в Німеччині не в рамках отримання журналістської освіти, а саме "тільки" як практику. З боку DAAD щороку пропонується стипендіальна програма "Journalisten International", яка включає також і практику. Але немає програм виключно для практики. Подальшу інформацію можна знайти за посиланням: http://www.daad.org.ua/de/stip_journalisten.htm.

  За допомогою пошукової машини Google можна знайти також багато можливостей проходження журналістської практики в найрізноманітніших країнах. Що ж стосується Німеччини, то Вам тут, вірогідно, може допомогти також Академія Deutsche Welle, або ж Вам варто звернутися прямо до німецьких видавництв, засобів масової інформації тощо.

  Олександр запитує:
  Порадьте, будь-ласка, можливості стипендіальної програми у ВНЗ Німеччини для випускника українського ВНЗ. Я маю кваліфікацію магістру з інженерної механіки з рівнем німецької мови В1.

  Якщо Ви отримали в Україні інженерну вищу освіту, то можете подати заявку до DAAD на отримання "Навчальної стипендії для випускників з усіх наукових напрямків" (Studienstipendium für Graduierte in aller wissenschaftlichen Fächer). Ця стипендія дозволить Вам отримати в Німеччині кваліфікацію магістра: http://www.daad.org.ua/de/stip_studium.htm.

  Якщо кваліфікацію магістра Ви вже отримали в Україні, то Вас може зацікавити дослідницька стипендія (Forschungsstipendium) для проведення дослідницької діяльності в Німеччині від одного до десяти місяців. Це може відбуватися в межах української аспірантури, але не обов'язково: http://www.daad.org.ua/de/stip_forschung.htm.

  Недостатні знання німецької ще не є причиною для відмови. Якщо Ви хочете навчатися в Німеччині за англомовною програмою, тоді мусите звичайно довести достатній рівень знань англійської. Для покращення знань німецької Ви можете подати заявку на отримання стипендії DAAD для проходження літніх мовних курсів. Подальшу інформацію про всі стипендії знайдете на нашому сайті: www.daad.org.ua.

  Данило запитує:
  Як часто в Німеччині можна "перескладати" іспити? Чи відраховують студента з вишу, якщо він провалився на одному з останніх семестрів?

  Для більшої впевненості з цим запитанням найкраще звернутися до екзаменаційної комісії конкретного університету чи факультету. Після переходу на систему "бакалавр-магістр", як правило, більше не можливо відкладати на потім складання проваленого іспиту. Модульна система передбачає, що вибудувані один за одним модулі мають бути складені у певній послідовності. При цьому ведеться постійний контроль успішності. "Перескласти" іспит, як правило, можна лише двічі. Якщо ж студент "остаточно не склав іспит", продовження навчання, на жаль, більше не можливе. Та, на щастя, про таку небезпеку студент дізнається дуже рано в своєму навчанні - й тоді ще може щось зробити, аби запобігти цьому!

  Микола запитує:
  Я зараз вивчаю фізику в виші і хочу далі займатися науковою діяльністю. Як я можу знайти наукового керівника в Німеччині? Я чув, що в Німеччині є певні люди чи компанії, які за гроші можуть допомогти знайти необхідного професора.

  Категорично не раджу користуватися послугами, так званих, посередників з пошуку наукового керівника. Такі пропозиції в Німеччині є нелегальними! До того ж, я також не вважаю це необхідністю. Звичайно, знайти наукового керівника за класичною моделлю – справа, яка потребує зусиль. Ви можете пошукати в Інтернеті, який професор і в якому університеті працює в галузі Вашого дослідження. Та доводиться сумніватися, чи професор відразу погодиться, аби Ви стали його докторантом, прочитавши лише Ваш e-mail. Особистий контакт (під час Вашого перебування в Німеччині в рамках навчання, програми обміну між вишами, конференцій тощо) був би, звісно, кращим. Друга можливість захистити дисертацію в Німеччині полягає в тому, щоб пошукати структуровані аспірантські програми, які, до того ж, мають великий плюс у тому, що спонукають, як правило, впродовж трьох років отримати науковий ступінь. Вичерпну інформацію Ви знайдете в брошурі DAAD "Захищати дисертацію в Німеччині 2010 – передумови, програми, кар'єрні шанси" (Promovieren in Deutschland 2010 – Voraussetzungen, Programme, Karrierechancen), а також в Інтернеті за посиланням: www.daad.de/promotion. Багато корисних порад Ви знайдете також тут: www.research-in-germany.de, www.academics.de та www.research-explorer.dfg.de. Останній сайт – Research-Explorer – це список DAAD і Німецького дослідницького товариства (DFG). Він постійно оновлюється й зараз нараховує близько 20 тисяч інститутів при німецьких вишах і позауніверситетських дослідницьких установах, які впорядковані за місцем розташування, фаховими напрямами та структурними критеріями.


  Источник: http://www.dw-world.de/
  Категория: рейтинг | Добавил: sveta (16.04.2010) | Автор: dw-world.de/
  Просмотров: 2656 | Рейтинг: 0.0 |
  Вы овладеете английским!
  • Вы верите, что всего за несколько часов можно понять, как поставить правильное произношение, не изучая долго и нудно теоретическую фонетику, а всего-лишь поймав "фокус" языка?
  • Вы верите, что за несколько часов можно понять всю систему английских времен, которую безуспешно учат годами в школе, институте или на курсах?
  • Вы верите, что вместо скучных учебников можно заниматься по Вашим любимым фильмам и сериалам, испытывая при этом восторг и наслаждение от занятий английским?
  Мы не только верим, а и твердо убеждены, так как уже сотни людей прошли по этому пути и поделились с нами своми успехами и достижениями!
  И мы верим в Вас, потому что Вы легко научились говорить на языке, который на порядок сложнее английского!
  Поэтому более простым и логичным английским Вы овладеете гораздо быстрее и легче! Конечно,если будете делать это правильно, естественным путем - моделируя носителей языка.
  Руководствуясь при этом не громоздкими правилами, а простыми и понятными визуальными моделями!


  Получите бесплатно материалы - подпишитесь на рассылку!
  Подписка на рассылку
  Никакого спама, гарантируем!


  Получите результат немедленно - приступайте к занятиям прямо сейчас!

  Получить Лингвокарты
  Никакого спама, гарантируем!

   


  Всего комментариев: 0
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]

  Подпишись на RSS ленту
  RSS лента
  Форма входа
  Рекомендуем
      

  Друзья сайта
  Статистика
  Прямой эфир
  Copyright Filolingvia © 2007-2009
  Сайт управляется системой uCoz