Главная » 2009 » Ноябрь » 25 » 25-27 листопада відбудеться Форум молодих бібліотекарів Луганщини
15:42
25-27 листопада відбудеться Форум молодих бібліотекарів Луганщини
25-27 листопада 2009 року відбудеться ІІІ Форум молодих бібліотекарів Луганщини "Книга. Молодь. Інтелект". Про це повідомили організатори заходу.

Форум пройде на базі Луганської обласної бібліотеки для юнацтва і буде присвячений проблемам формування інформаційної культури, підвищення інформаційної грамотності користувачів бібліотек і координації діяльності установ різних відомств в цих питаннях.

Основна тема Форуму - "Бібліотека - центр формування інформаційної культури особистості".

На Форум запрошені представники Державної бібліотеки України для юнацтва; керівники обласних бібліотек для юнацтва і молоді областей України; провідні фахівці бібліотек і навчальних закладів бібліотечної галузі України.

В рамках Форуму відбудеться проблемно-цільове навчання фахівців бібліотек фахівцями Державної академії культури і мистецтв, пройдуть тренінги і майстер-класи, презентації і доповіді гостей та учасників Форуму. 25-27 листопада буде проведена презентації кращих творчих робіт обласного конкурсу "Ярмарок інноваційних проектів з підвищення інформаційної грамотності молоді", церемонія нагородження переможців.
За матеріалами
Категория: Новости образования | Просмотров: 1246 | Добавил: sveta | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
5