Главная » 2009 » Декабрь » 6 » Оголошено Міжнародний літературно-мистецький конкурс для української молоді "Для тебе, Україно!"
17:11
Оголошено Міжнародний літературно-мистецький конкурс для української молоді "Для тебе, Україно!"
Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ "Львівська політехніка" (НУ ЛП) під егідою Міністерства освіти і науки України оголошує Міжнародний літературно-мистецький конкурс для української молоді діаспори та України "Для тебе, Україно!".

Тематика конкурсу: "Що я роблю або що я зможу зробити для України в майбутньому, здобувши певні знання чи омріяний фах? Якою я бачу Україну в майбутньому?"

Мета конкурсу:
- виявити ставлення сучасної молоді в Україні та за її межами до процесів, що відбуваються у нашій державі;
- пробудити інтерес до національних джерел: української історії, культури, духовності;
- віднайти творчі особистості.

Жанри:
1. Розповідь, спогад, нарис, казка, оповідання, лист, есе, публіцистика тощо у прозовій та віршовій формі, які можуть супроводжуватись власними ілюстраціями: малюнками, світлинами, орнаментом… (Обов’язково надсилати електронний і паперовий варіант).
2. Твори образотворчого мистецтва (малюнки, плакати та ін.). (Надсилати паперовий варіант, за бажанням - електронний).

Конкурс адресований шкільній та студентській молоді віком до 18-ти років. Кінцевий термін подачі робіт - 1 березня 2010 року.

Результати конкурсу будуть оголошені на III Міжнародному Конгресі "Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті. Сучасний вимір. Проекція в майбутнє", який проходитиме у Львові у червні 2010 року.

Переможці конкурсу (1, 2, 3 місця) будуть запрошені до Львова для нагородження. Кращі твори будуть видані окремим збірником.
За матеріалами
Категория: Новости образования | Просмотров: 927 | Добавил: sveta | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
5