Главная » 2009 » Ноябрь » 21 » У школах Великої Британії еволюція стане обов'язковою дисципліною
14:40
У школах Великої Британії еволюція стане обов'язковою дисципліною
З вересня 2011 року до шкіл Великої Британії надійде новий навчальний план. Згідно плану у всіх початкових школах Великої Британії введуть обов'язкове викладання теорії еволюції Дарвіна. Навчальним закладам залишено право самостійно вирішувати, яким чином і в якій формі вивчати предмет.

Вивчати теорію еволюції зобов'яжуть навіть церковні школи, хоча останнім буде дозволено викладати вчення Дарвіна в контексті етичних норм, прийнятих в подібних закладах.

Окрім праць Дарвіна обов'язкову частину шкільної програми початкових класів складе історія Великої Британії. Тут вчителям також дозволять самостійно визначати форму і об'єми матеріалів, що викладаються.

Документ не обумовлює точний вік учнів, із цього приводу дається лише загальна рекомендація давати теорію еволюції "на останньому етапі початкової освіти".

Відповідний законопроект був представлений заступником міністра освіти Верноном Кокером в Палаті Общин 19 листопада. Події передував перегляд діючого навчального плану, опублікованого раніше цього року сером Джимом Роузом. Його пропозиція полягала в скороченні числа формальних дисциплін, що викладалися, і включенню до навчальної програми теорії еволюції. Останню ініціативу активно підтримала Британська гуманістична асоціація. Завдяки зусиллям її членів на Даунінг-стріт було відправлено відкритого електронного листа. Його підписали більше 500 вчених і прибічників теорії еволюції.

Державний навчальний план Великої Британії був введений у всіх державних школах Законом про реформу середньої освіти від 1988 року. Тоді вперше був визначений єдиний стандарт навчання дітей у віці від 5 до 16 років.
За матеріалами
Категория: Новости образования | Просмотров: 760 | Добавил: sveta | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
5