Филолингвия
Суббота, 20.04.2024, 08:33
Приветствую Вас Гость
 
Главная страница Информация о сайтеРегистрацияВход
Меню сайта
  • Главная страница
  • Информация о сайте
  • Новости
  • Каталог статей
  • Рейтинг статей
  • Каталог ресурсов
  • Каталог ссылок
  • Как выучить английский
  • Форум
  • Фотоальбом
  • Рефераты по языкам
  • Гостевая книга
  • TOP 100
  • Методы.
  • Методики.
  • Новости языков
  • Новости английского
  • Прямой эфир.
  • Доска объявлений
  • Гостевая книга
  • TOP 100
  • Категории каталога
    рейтинг [3709]
    Сейчас на сайте
    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    С днем рождения!
    Влад7364(59), jammix(35), ivta(72), soft100(44), lir-taira(63), Lirlik(36), piggy10(29), sangdela(35), marshid(86), amrita(65), bonita(29), GRAFF(45), Milgred(58), igorm31(58)
    Сегодня сайт посетили
    Система Эффективного Самостоятельного Изучения Языков
    [06.02.2019]
    Прекращение поддержки домена filolingvia.ru (0)
    [14.08.2018]
    Английский без правил! (1)
    [13.08.2018]
    Прогнозирование - это не чудо, а технология или зачем искусство стратегии тем, кто учит английский язык? (0)
    [08.03.2018]
    Тридцать два самых красивых английских слова! (0)
    [06.01.2018]
    Доброе Поздравление - 2018 от Студии Языков (0)
    [23.11.2017]
    Набор для игры "88 8опросо8" с глаголом "to buy" (0)
    [20.11.2017]
    Pushing the button - Динамика действия в реальности (0)
    [15.11.2017]
    Скачать Бесплатно Лингвокарты (0)
    [15.11.2017]
    В четверг, 16 ноября, 19.00 МСК - Интерактивная Лингвокарта. Виталий Диброва представляет новый мастер-класс на Марафоне. (0)
    [15.11.2017]
    В четверг, 16 ноября, 19.00 МСК - Интерактивная Лингвокарта. Виталий Диброва представляет новый мастер-класс на Марафоне. (0)
    [23.09.2017]
    Говорящий тренажер с "живой" Лингвокартой на 2-х языках (0)
    [20.09.2017]
    ТАВАЛЕ фестиваль: 13 - 22 октября 2017 в Харькове. Студия Языков на крупнейшем фестивале тренингов и методов развития человека! (0)
    [15.09.2017]
    You'll get the power! (0)
    [11.09.2017]
    10 лайфхаков для изучения английского каждый день (1)
    [07.09.2017]
    Прямая Линия Поддержки. (0)
    [07.09.2017]
    Второе занятие. “Лингвотренажеры - быстрый путь к беглой речи”. (0)

    Начало » Статьи » Рейтинги » рейтинг

    На навчання до Німеччини - головні умови

    Відправитися на навчання до Німеччини - цілком реальна справа. Для цього треба тільки виконати деякі умови.

    Хто має право бути зарахованим до німецького ВНЗ?

    Для того, аби дістати право на навчання в одному з німецьких університетів громадянину України потрібно після середньої школи щонайменше два роки провчитися в українському вищому навчальному закладі. "Це пов'язано з тим, що в Німеччині діти довше відвідують школу, ніж в Україні - дванадцять, а то й всі тринадцять років. Тому перші два роки навчання в українській вищій школі розглядається в Німеччині, як ліквідація такої розбіжності. У майбутньому тут мабуть відбудуться зміни, оскільки обидві країни прагнуть до дванадцятирічної шкільної освіти", - прогнозує керівник київського представництва Німецької служби академічного обміну (DAAD) Зіґберт Клее. Крім того, бажаючий учитися в Німеччині повинен успішно скласти іспит німецької мови й отримати сертифікат, який визнається німецькими ВНЗ. Якщо йдеться про англомовний курс, тоді треба слід відповідно довести знання англійської. В залежності від вищої школи й фаху можуть існувати й додаткові передумови - вступні іспити, співбесіди, практика тощо. Докладну інформацію можна отримати, зв'язавшись з академічною міжнародною службою (Akademischer Auslandsamt) конкретної вищої школи.

    Відразу після української школи?

    Потрапити на навчання до Німеччини відразу після української школи нині практично не можливо. Цьогорічне нововведення - виняток робиться для випускників шкіл з поглибленим вивченням німецької мови (DSD-Schulen), які по закінченні отримали Німецький мовний диплом (das Deutsche Sprachdiplom). Як пояснив Зіґберт Клее, випускники таких шкіл мають право бути зарахованими на річні підготовчі курси в Німеччині (Studienkolleg). Після успішного закінчення курсів можна розпочати навчання в німецькій вищій школі за будь-якою спеціальністю. До речі, Німецька служба академічного обміну видає стипендії для повного курсу навчання включно з відвідуванням підготовчих курсів. Максимальна тривалість виплати грошей чотири роки. Для отримання стипендії треба звернутися до DAAD і взяти участь у конкурсі.

    Бакалаврат чи відразу в магістратуру?

    Успішно провчившись в Україні два роки, студент може бути зарахованим у Німеччині тільки на перший семестр у бакалавраті. До того ж, слід враховувати, що в такому разі студент не має особливої свободи у виборів спеціальності. "Тобто, якщо хтось в Україні розпочав вивчати гуманітарні спеціальності, то і в Німеччині він змушений розпочинати навчання за цим самим напрямком. Такий студент не має право вивчати, скажімо, машинобудування", - сказав Зіґберт Клее. Дещо інакше виглядає ситуація, якщо студент вже дістав в Україні першу вищу освіту. Тоді, наприклад, германіст може вільно вибирати собі фах у Німеччині для другої вищої освіти, й філолог може вивчати машинобудування, але, звичайно, з першого семестру. Хто має кваліфікацію бакалавра й хоче продовжити навчання за спеціальністю, той може знайти в Німеччині відповідну магістратуру. Але перед тим, як бути зарахованим до ВНЗ, можливо доведеться скласти ще іспит, оскільки дедалі частіше німецькі університети в такий спосіб вибирають для себе студентів. Відповідну інформацію можна отримати безпосередньо у вищому навчальному закладі.

    Який вищий навчальний заклад вибрати?

    Традиційно в Німеччині дуже велика кількість вищих навчальних закладів. Це пояснюється федеральною системою: за вищу освіту відповідають федеральні землі. Тому в усіх федеральних землях можна знайти вищі навчальні заклади найрізноманітнішого типу. Це й університети, і так звані фахові вищі навчальні заклади, але також музичні й мистецькі ВНЗ. Більшість вищих навчальних закладів належать державі. Приватні університети також мають державне визнання, що є дуже важливим для якості дослідницької і викладацької діяльності. Є також кілька вищих шкіл, які спеціалізуються на підготовці теологів і священиків. Головним чином доводиться розрізняти між університетами й фаховими вищими школами. Навчання у фахових вищих школах носить більш прикладний характер, велика значення надається безпосереднім зв’язкам з фірмами. Німецькі ж університети керуються старим гумбольдтським ідеалом, який передбачає єдність дослідницької та викладацької діяльності. Університетські професори мають менше викладацьких годин, натомість вони інтенсивніше займаються академічними дослідженнями. Отже, якщо хтось прагне робити наукову кар'єру, тому радять йти вчитися в університет. Люди практичного складу матимуть більший зиск від навчання у фаховій вищій школі.

    Скільки коштує навчання в Німеччині?

    Абсолютно безплатного навчання в Німеччині не було ніколи. Зі студентів завжди стягувалися обов'язкові збори, які складаються з оплати адміністративних послуг та соціальних внесків до студентських представництв, а також часто оплати студентського проїзного. Йдеться про суму від 100 до 200 євро за семестр - в залежності від університету. Два роки тому в низці федеральних земель запровадили ще й додаткові збори, які вже йдуть виключно до скарбниці вищого навчального закладу. Як правило, це 500 євро на семестр. У такому разі за навчання щосеместру загалом доводиться платити від 600 до 700 євро.

    Коли подавати документи?

    Німецькі ВНЗ, як правило, приймають документи для зарахування на зимовий семестр (Wintersemester) до 15 липня. Але й тут Зіґберт Клее радить звернутися за інформацією безпосередньо до конкретного університету або іншого вищого навчального закладу, оскільки строки прийому документі у деяких ВНЗ можуть відхилятися від загальноприйнятих. Той, хто хоче спробувати дістати стипендію від Німецької служби академічного обміну, має замислитися над цим за рік до початку зимового семестру і подати документи до київського представництва DAAD до 20 листопада. Зимовий семестр у більшості німецьких ВНЗ розпочинається в середині жовтня.

    Источник: http://www.dw-world.de/
    Категория: рейтинг | Добавил: sveta (30.12.2009) | Автор: Володимир Медяний
    Просмотров: 1520 | Рейтинг: 0.0 |
    Вы овладеете английским!
    • Вы верите, что всего за несколько часов можно понять, как поставить правильное произношение, не изучая долго и нудно теоретическую фонетику, а всего-лишь поймав "фокус" языка?
    • Вы верите, что за несколько часов можно понять всю систему английских времен, которую безуспешно учат годами в школе, институте или на курсах?
    • Вы верите, что вместо скучных учебников можно заниматься по Вашим любимым фильмам и сериалам, испытывая при этом восторг и наслаждение от занятий английским?
    Мы не только верим, а и твердо убеждены, так как уже сотни людей прошли по этому пути и поделились с нами своми успехами и достижениями!
    И мы верим в Вас, потому что Вы легко научились говорить на языке, который на порядок сложнее английского!
    Поэтому более простым и логичным английским Вы овладеете гораздо быстрее и легче! Конечно,если будете делать это правильно, естественным путем - моделируя носителей языка.
    Руководствуясь при этом не громоздкими правилами, а простыми и понятными визуальными моделями!


    Получите бесплатно материалы - подпишитесь на рассылку!
    Подписка на рассылку
    Никакого спама, гарантируем!


    Получите результат немедленно - приступайте к занятиям прямо сейчас!

    Получить Лингвокарты
    Никакого спама, гарантируем!

     


    Всего комментариев: 0
    Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
    [ Регистрация | Вход ]

    Подпишись на RSS ленту
    RSS лента
    Форма входа
    Рекомендуем
        

    Друзья сайта
    Статистика
    Прямой эфир
    Copyright Filolingvia © 2007-2009
    Сайт управляется системой uCoz