Филолингвия
Суббота, 20.04.2024, 02:38
Приветствую Вас Гость
 
Главная страница Информация о сайтеРегистрацияВход
Меню сайта
  • Главная страница
  • Информация о сайте
  • Новости
  • Каталог статей
  • Рейтинг статей
  • Каталог ресурсов
  • Каталог ссылок
  • Как выучить английский
  • Форум
  • Фотоальбом
  • Рефераты по языкам
  • Гостевая книга
  • TOP 100
  • Методы.
  • Методики.
  • Новости языков
  • Новости английского
  • Прямой эфир.
  • Доска объявлений
  • Гостевая книга
  • TOP 100
  • Категории каталога
    Уровни владения языком [11]
    Как выбрать курсы. [173]
    Как выбрать репетитора [32]
    разговорные клубы [27]
    Образование [32]
    Курсы. [58]
    Учебные заведения. [184]
    Преподаватели, репетиторы. [15]
    Дистанционное обучение [10]
    Сейчас на сайте
    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    С днем рождения!
    Влад7364(59), jammix(35), ivta(72), soft100(44), lir-taira(63), Lirlik(36), piggy10(29), sangdela(35), marshid(86), amrita(65), bonita(29), GRAFF(45), Milgred(58), igorm31(58)
    Сегодня сайт посетили
    Система Эффективного Самостоятельного Изучения Языков
    [06.02.2019]
    Прекращение поддержки домена filolingvia.ru (0)
    [14.08.2018]
    Английский без правил! (1)
    [13.08.2018]
    Прогнозирование - это не чудо, а технология или зачем искусство стратегии тем, кто учит английский язык? (0)
    [08.03.2018]
    Тридцать два самых красивых английских слова! (0)
    [06.01.2018]
    Доброе Поздравление - 2018 от Студии Языков (0)
    [23.11.2017]
    Набор для игры "88 8опросо8" с глаголом "to buy" (0)
    [20.11.2017]
    Pushing the button - Динамика действия в реальности (0)
    [15.11.2017]
    Скачать Бесплатно Лингвокарты (0)
    [15.11.2017]
    В четверг, 16 ноября, 19.00 МСК - Интерактивная Лингвокарта. Виталий Диброва представляет новый мастер-класс на Марафоне. (0)
    [15.11.2017]
    В четверг, 16 ноября, 19.00 МСК - Интерактивная Лингвокарта. Виталий Диброва представляет новый мастер-класс на Марафоне. (0)
    [23.09.2017]
    Говорящий тренажер с "живой" Лингвокартой на 2-х языках (0)
    [20.09.2017]
    ТАВАЛЕ фестиваль: 13 - 22 октября 2017 в Харькове. Студия Языков на крупнейшем фестивале тренингов и методов развития человека! (0)
    [15.09.2017]
    You'll get the power! (0)
    [11.09.2017]
    10 лайфхаков для изучения английского каждый день (1)
    [07.09.2017]
    Прямая Линия Поддержки. (0)
    [07.09.2017]
    Второе занятие. “Лингвотренажеры - быстрый путь к беглой речи”. (0)

    Начало » Статьи » Обучение языку » Образование

    Керівник інформаційного центру DAAD д-р Клее відповідає на питання щодо безкоштовного навчання в Німеччині, визнання українських дипломів, і

    Керівник інформаційного центру DAAD у Києві відповідає на ваші запитання про навчання в Німеччині. Серед тем цього разу - з українським бакалавром до Німеччини, іспити в німецьких ВНЗ, де можна вчитися безплатно.

    Лариса запитує:

    Мій син навчається в Київському політехнічному інституті на 3-му курсі. Скажіть, будь-ласка, може він продовжити своє навчання в Німеччині? І якщо це можливо, то що для цього потрібно?

    Д-р Клее:

    Ваш син у будь-якому разі може продовжити навчання в Німеччині. На даний момент німецькі університети, як правило, ще вимагають доказу від українських студентів про успішне закінчення двох курсів навчання. Після цього вони можуть поступити на перший семестр за своїм фаховим напрямком або на подібну спеціальність. Це пов’язано з меншою тривалістю шкільної освіти в Україні, що в наступні роки, однак, напевно зміниться. Запитання про інші передумови зарахування на навчання (свідоцтва, мовні сертифікати тощо) найкраще спрямовувати безпосередньо до міжнародного відділу (International Office) обраного університету. Деякі навчальні заклади самі приймають документи від іноземців, інші - роблять це через сервісну структуру Uni-Assist.

    Володимир запитує:

    Чи надає кваліфікація бакалавра, отримана в Україні, право на навчання в магістратурі в Німеччині?

    Д-р Клее:

    У принципі здобута в Україні кваліфікація бакалавра надає право для навчання в магістратурі в Німеччині за тим самим фахом або фахом із спорідненої сфери. Однак може трапитися так, що німецький ВНЗ влаштує додаткове тестування, аби перевірити фахові знання, або здібності для навчання. Також тут бажано за докладною інформацією звернутися до обраного німецького вищого навчального закладу. Довідку можуть надати або в міжнародному відділі (International Office) або на факультеті, який пропонує навчання за даною спеціальністю.

    Оксана запитує:

    Чи повинні іноземні абітурієнти, які хочуть поступити до німецького ВНЗ, складати іспити?

    Д-р Клее:

    Для того, аби бути в стані провести якісний відбір між іноземними абітурієнтами, чиї свідоцтва про попередню освіту все ж таки дуже різняться і які складно оцінити, дедалі більше німецьких вищих навчальних закладів запроваджують тести для перевірки здібностей для навчання. Ці тести, як, наприклад, TestAS, перевіряють як загальні здібності, так і за допомогою спеціальних модулей здатність людинм вивчати, скажімо, саме економічні або інженерні науки. У мистецьких і музичних вищих навчальних закладах таке тестування проводилося завжди. І знову ж таки, варто звернутися до вищого навчального закладу й запитати, чи потрібно там складати вступні іспити.

    Вікторія Зайцева запитує:

    Доброго дня, пане Клее. Порадьте, будь-ласка, який з ВНЗ Німеччини широко спеціалізується на вивченні політичних наук, політології?

    Д-р Клее

    Політичні науки не є якимсь незвичним фахом. Політологію викладають у багатьох німецьких університетах - звичайно, з певними акцентами і спеціалізацією. Я порадив би Вам скористатися пошуковими машинами, які Ви, наприклад, знайдете на інтернет-сторінці DAAD (www.daad.de) в рубриці "Studienangebote", а також на інтернет-сторінці Конференції ректорів вищих шкіл. Там можна проводити цілеспрямований пошук за фахом або відразу шукати конкретний курс. Понад 400 вищих навчальних закладів і понад 14 тисяч курсів - тут і мені важко дати конкретну відповідь. Допомогти може також рейтинг вищих навчальних закладів Німеччини, який Ви знайдете за адресою - www.university-ranking.de

    Петро запитує:

    Де в Німеччині можна ще безплатно вчитися в університетах?

    Д-р Клее

    Кілька років тому в Німеччині ще не стягували збори за навчання. Але тепер у деяких федеральних землях - переважно на півдні та на заході Німеччини - ситуація змінилася. Там вимагають від 500 до 600 євро за семестр. У міжнародному порівнянні такі збори є відносно невеликими. У східнонімецьких федеральних землях, але також у деяких західнонімецьких (наприклад, у Гессені) зборів за навчання немає. Навчання в приватних університетах коштує звичайно значно більше. Для того, щоб бути в курсі всіх останніх змін, варто проконсультуватися у вищому навчальному закладі Вашого вибору. Подальшу інформацію на цю тему можна знайти й в інтернеті в Німецькій спілці підтримки студентів (www.studentenwerk.de) , а також на веб-сторінках: www.internationale-studierende.de та www.studis-online.de/StudInfo/Gebuehren/ .

    Ніна Прокопенко запитує:

    На скільки мені відомо, в Німеччині є університети, а є фахові вищі школи. В чому полягає різниця між цими вишами?

    Д-р Клее:

    Університети та фахові вищі школи сьогодні в рамках Болонського процесу пропонують як бакалаврат, так і магістерські програми. За тривалістю навчання вони однакові, але, як і раніше, різняться за спрямуванням. Університети, як правило, надають освіту на більш високому теоретичному та науковому рівні, надають можливість для захисту дисертації і готують підродстаючих науковців до кар’єрного просування в науці й суспільстві. Фахові вищі навчальні заклади більше зосереджуються на прикладній науці й дуже тісно співпрацюють з регіональною промисловістю та економікою. Це, однак, не означає, що університети нехтують практичною стороною, а фахові вищі навчальні заклади - наукою, тут швидше слід говорити про загальне спрямування. Фахові вищі навчальні заклади - Universities of Applied Sciences, як їх називають англійською, часто є невеликими за розмірами регіональними ВНЗ, які крім прикладної освіти приділяють велику увагу також інтенсивному супроводу своїх студентів, мають дуже структуровані навчальні плани і потужну практичну частину. Це ті причини, через які я вважаю, що німецькі фахові вищі навчальні заклади є дуже важливим і вкрай успішним типом ВНЗ - особливо для тих іноземних студентів, які замислюються в першу чергу над професійною, а не науковою кар’єрою. Подальшу інформацію про німецьки типи вищих навчальних закладів Ви знайдете в інтернеті за адресою: www.study-in-germany.de.

    Источник: http://daad.org.ua/
    Категория: Образование | Добавил: sveta (23.01.2010) | Автор: daad.org.ua/
    Просмотров: 1849 | Рейтинг: 0.0 |
    Вы овладеете английским!
    • Вы верите, что всего за несколько часов можно понять, как поставить правильное произношение, не изучая долго и нудно теоретическую фонетику, а всего-лишь поймав "фокус" языка?
    • Вы верите, что за несколько часов можно понять всю систему английских времен, которую безуспешно учат годами в школе, институте или на курсах?
    • Вы верите, что вместо скучных учебников можно заниматься по Вашим любимым фильмам и сериалам, испытывая при этом восторг и наслаждение от занятий английским?
    Мы не только верим, а и твердо убеждены, так как уже сотни людей прошли по этому пути и поделились с нами своми успехами и достижениями!
    И мы верим в Вас, потому что Вы легко научились говорить на языке, который на порядок сложнее английского!
    Поэтому более простым и логичным английским Вы овладеете гораздо быстрее и легче! Конечно,если будете делать это правильно, естественным путем - моделируя носителей языка.
    Руководствуясь при этом не громоздкими правилами, а простыми и понятными визуальными моделями!


    Получите бесплатно материалы - подпишитесь на рассылку!
    Подписка на рассылку
    Никакого спама, гарантируем!


    Получите результат немедленно - приступайте к занятиям прямо сейчас!

    Получить Лингвокарты
    Никакого спама, гарантируем!

     


    Всего комментариев: 0
    Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
    [ Регистрация | Вход ]

    Подпишись на RSS ленту
    RSS лента
    Форма входа
    Рекомендуем
        

    Друзья сайта
    Статистика
    Прямой эфир
    Copyright Filolingvia © 2007-2009
    Сайт управляется системой uCoz