Филолингвия
Понедельник, 30.01.2023, 16:49
Приветствую Вас Гость
 
Главная страница Информация о сайтеРегистрацияВход
Меню сайта
 • Главная страница
 • Информация о сайте
 • Новости
 • Каталог статей
 • Рейтинг статей
 • Каталог ресурсов
 • Каталог ссылок
 • Как выучить английский
 • Форум
 • Фотоальбом
 • Рефераты по языкам
 • Гостевая книга
 • TOP 100
 • Методы.
 • Методики.
 • Новости языков
 • Новости английского
 • Прямой эфир.
 • Доска объявлений
 • Гостевая книга
 • TOP 100
 • Категории каталога
  Почему это так. [43]
  Практические советы [34]
  Сколько времени [17]
  Сколько языков [22]
  С чего начать изучать язык [21]
  Уровни знания языка [16]
  Как учить английский? [128]
  Где [48]
  Зачем [34]
  Сейчас на сайте
  Онлайн всего: 2
  Гостей: 2
  Пользователей: 0
  С днем рождения!
  natalantseva(52), alvinru(49), слушатель(49), anbied(35), tanyha(34), anuar1979(44), nestea(35), Julia1985(33), Vika123(41)
  Сегодня сайт посетили
  Система Эффективного Самостоятельного Изучения Языков
  [06.02.2019]
  Прекращение поддержки домена filolingvia.ru (0)
  [14.08.2018]
  Английский без правил! (1)
  [13.08.2018]
  Прогнозирование - это не чудо, а технология или зачем искусство стратегии тем, кто учит английский язык? (0)
  [08.03.2018]
  Тридцать два самых красивых английских слова! (0)
  [06.01.2018]
  Доброе Поздравление - 2018 от Студии Языков (0)
  [23.11.2017]
  Набор для игры "88 8опросо8" с глаголом "to buy" (0)
  [20.11.2017]
  Pushing the button - Динамика действия в реальности (0)
  [15.11.2017]
  Скачать Бесплатно Лингвокарты (0)
  [15.11.2017]
  В четверг, 16 ноября, 19.00 МСК - Интерактивная Лингвокарта. Виталий Диброва представляет новый мастер-класс на Марафоне. (0)
  [15.11.2017]
  В четверг, 16 ноября, 19.00 МСК - Интерактивная Лингвокарта. Виталий Диброва представляет новый мастер-класс на Марафоне. (0)
  [23.09.2017]
  Говорящий тренажер с "живой" Лингвокартой на 2-х языках (0)
  [20.09.2017]
  ТАВАЛЕ фестиваль: 13 - 22 октября 2017 в Харькове. Студия Языков на крупнейшем фестивале тренингов и методов развития человека! (0)
  [15.09.2017]
  You'll get the power! (0)
  [11.09.2017]
  10 лайфхаков для изучения английского каждый день (1)
  [07.09.2017]
  Прямая Линия Поддержки. (0)
  [07.09.2017]
  Второе занятие. “Лингвотренажеры - быстрый путь к беглой речи”. (0)

  Начало » Статьи » Вопросы и ответы. » Как учить английский?

  Вивчення іноземної мови за кордоном – обираємо країну

  У наш час мати вищу освіту і не знати жодної іноземної мови вважається навіть непристойним. Неймовірним і неможливим

  До того ж, багато спеціальностей просто вимагають знання мови, та й більшість роботодавців виставляють неодмінну умову - співробітник має не тільки читати, скажімо, англійською, але ще й розмовляти. Мало, раптом доведеться приймати іноземних гостей. Та й солідні компанії працюють не тільки на батьківщині, але і за кордоном, що має на увазі листування іноземною мовою, і спілкування нею.

  На жаль, розраховувати на курс іноземної мови, що викладається у вузі, не доводиться. Хіба що це інститут іноземних мов. В інших же випадках - а їх абсолютна більшість - потрібно вивчати мову самостійно. Вузівська програма не враховує безлічі нюансів, які можуть знадобитися в майбутній діяльності, але вона до цього і не прагне, від неї вимагається лише надання студенту базових знань, а розвивати їх він повинен сам.

  Природно, прийшовши до такого очевидного висновку, ті, для кого володіння іноземною мовою означає більш престижну роботу з відповідним підвищенням доходу, відправляються на курси з вивчення іноземних мов, яких, на щастя, є зараз безліч.

  Щоправда, кількість не означає якість, і курси доводиться вибирати прискіпливо, звертаючи увагу і на те, скільки часу вже працює та або інша організація на ринку надання таких послуг, і на кількість викладачів, і на їх якість.

  Але зараз мова трохи про інше. Про вивчення іноземної мови за кордоном - останнім часом подібні курси набирають все більшої популярності. Це не дивно, адже вивчати іноземну мову дійсно краще в тій країні, в якій нею розмовляють. Щоправда, і тут є свої нюанси.

  Тому якщо вам пропонуються курси з вивчення англійської мови в Німеччині - можете сміливо від них відмовлятися. Набагато дешевше і ефективніше буде відвідувати курси в рідному місті. Повірте, і німецькі, і наші викладачі знають англійську мову приблизно однаково, наші навіть краще. А мовне середовище навколо - аж ніяк не англійське. Так що результат від подібних курсів буде сумнівний.

  Ще один момент, відноситься вже до різних діалектів, місцевої вимови і тому подібного.

  Маленька історія для ілюстрації думки. Не так давно молодий програміст, який вивчав англійську мову на спеціалізованих курсах у Англії, вперше спілкувався з замовником з США. Через ICQ, так що непорозуміння голосового спілкування були виключені. Та на прощання американський замовник написав якусь фразу, що призвела молоду людину в стан ступору. На його думку - замовник вилаяв і його, і виконану роботу. Проте вся попередня бесіда виключала таке тлумачення написаного.

  Ні словники, ні мудрий "Гугл" допомогти програмісту не змогли. Виручив приятель, який вже два роки живе в США. Виявляється, сумнівна фраза була всього лише дружнім прощанням. Таким собі місцевим сленговим виразом. Який, зрозуміло, ні в Англії, ні на курсах англійської мови не викладається. Добре, що спілкування відбувалося через ICQ, інакше, при особистій бесіді, могли б виникнути непорозуміння.

  Ще Маяковський писав про те, що на багатьох американських елітних магазинах і ресторанах висять оголошення: "Тут говорять англійською і розуміють американською". Тому визначитеся, яка саме англійська мова вам необхідна. Американський її варіант, англійська, австралійська - всі вони розрізняються. Те ж, до речі, відноситься і до будь-якої іншої мови. Як слід поміркуйте: з громадянами якої країни ви бажаєте спілкуватися вільно і без допомоги заокеанських друзів. І відповідно вибирайте місцезнаходження курсів. Щоб це була справді країна-носій даної форми мови.

  Студентам же оптимально скористатися спеціалізованими студентськими таборами за кордоном. Це одночасно і відпочинок, і спілкування у відповідному мовному середовищі. А ось після такого студентського табору можна відправлятися і на закордонні курси з вивчення іноземної мови. Процес навчання піде набагато легше.

  Не забудьте, що вибір компанії, що надає послуги з вивчення мов за кордоном, повинен здійснюватися дуже ретельно.  Источник: http://osvita.ua/languages/foreign/7207
  Категория: Как учить английский? | Добавил: sveta (18.04.2010) | Автор: С. Варган
  Просмотров: 3242 | Рейтинг: 0.0 |
  Вы овладеете английским!
  • Вы верите, что всего за несколько часов можно понять, как поставить правильное произношение, не изучая долго и нудно теоретическую фонетику, а всего-лишь поймав "фокус" языка?
  • Вы верите, что за несколько часов можно понять всю систему английских времен, которую безуспешно учат годами в школе, институте или на курсах?
  • Вы верите, что вместо скучных учебников можно заниматься по Вашим любимым фильмам и сериалам, испытывая при этом восторг и наслаждение от занятий английским?
  Мы не только верим, а и твердо убеждены, так как уже сотни людей прошли по этому пути и поделились с нами своми успехами и достижениями!
  И мы верим в Вас, потому что Вы легко научились говорить на языке, который на порядок сложнее английского!
  Поэтому более простым и логичным английским Вы овладеете гораздо быстрее и легче! Конечно,если будете делать это правильно, естественным путем - моделируя носителей языка.
  Руководствуясь при этом не громоздкими правилами, а простыми и понятными визуальными моделями!


  Получите бесплатно материалы - подпишитесь на рассылку!
  Подписка на рассылку
  Никакого спама, гарантируем!


  Получите результат немедленно - приступайте к занятиям прямо сейчас!

  Получить Лингвокарты
  Никакого спама, гарантируем!

   


  Всего комментариев: 0
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]

  Подпишись на RSS ленту
  RSS лента
  Форма входа
  Рекомендуем
      

  Друзья сайта
  Статистика
  Прямой эфир
  Copyright Filolingvia © 2007-2009
  Сайт управляется системой uCoz