Филолингвия
Суббота, 23.11.2024, 11:04
Приветствую Вас Гость
 
Главная страница Информация о сайтеРегистрацияВход
Меню сайта
  • Главная страница
  • Информация о сайте
  • Новости
  • Каталог статей
  • Рейтинг статей
  • Каталог ресурсов
  • Каталог ссылок
  • Как выучить английский
  • Форум
  • Фотоальбом
  • Рефераты по языкам
  • Гостевая книга
  • TOP 100
  • Методы.
  • Методики.
  • Новости языков
  • Новости английского
  • Прямой эфир.
  • Доска объявлений
  • Гостевая книга
  • TOP 100
  • Категории каталога
    Научная. [13]
    Зачем изучать язык [100]
    Юмор [53]
    Как найти время для изучения языка [12]
    Как преодолеть языковый барьер [23]
    Популярная. [39]
    Истории Успеха [15]
    Психология. [23]
    Автодидактика. [1]
    НЛП [6]
    Cамостоятельное изучение языка [41]
    Эзотерика [13]
    Религия [8]
    Как выйти замуж за иностранца [127]
    Мотивация изучать английский самостоятельно. [12]
    Достижение целей [3]
    Сейчас на сайте
    Онлайн всего: 12
    Гостей: 12
    Пользователей: 0
    С днем рождения!
    михаил(73), viktor(73), Клубничка63(37), viko(34), Ylkin(38), ashateev(66), HappyThreeFriends(38), Sacrimoni(38), drakon(48), Tofeffee(35), karlitos(47), HopeElpis(47), Alex2005(47)
    Сегодня сайт посетили
    Система Эффективного Самостоятельного Изучения Языков
    [28.08.2024]
    Тайное знание элиты: Структурный Дифференциал Коржибского (0)
    [06.02.2019]
    Прекращение поддержки домена filolingvia.ru (0)
    [14.08.2018]
    Английский без правил! (1)
    [13.08.2018]
    Прогнозирование - это не чудо, а технология или зачем искусство стратегии тем, кто учит английский язык? (0)
    [08.03.2018]
    Тридцать два самых красивых английских слова! (0)
    [06.01.2018]
    Доброе Поздравление - 2018 от Студии Языков (0)
    [23.11.2017]
    Набор для игры "88 8опросо8" с глаголом "to buy" (0)
    [20.11.2017]
    Pushing the button - Динамика действия в реальности (0)
    [15.11.2017]
    Скачать Бесплатно Лингвокарты (0)
    [15.11.2017]
    В четверг, 16 ноября, 19.00 МСК - Интерактивная Лингвокарта. Виталий Диброва представляет новый мастер-класс на Марафоне. (0)
    [15.11.2017]
    В четверг, 16 ноября, 19.00 МСК - Интерактивная Лингвокарта. Виталий Диброва представляет новый мастер-класс на Марафоне. (0)
    [23.09.2017]
    Говорящий тренажер с "живой" Лингвокартой на 2-х языках (0)
    [20.09.2017]
    ТАВАЛЕ фестиваль: 13 - 22 октября 2017 в Харькове. Студия Языков на крупнейшем фестивале тренингов и методов развития человека! (0)
    [15.09.2017]
    You'll get the power! (0)
    [11.09.2017]
    10 лайфхаков для изучения английского каждый день (1)
    [07.09.2017]
    Прямая Линия Поддержки. (0)

    Начало » Статьи » Мотивация учения » Как преодолеть языковый барьер

    Розмовні курси, як засіб подолання мовного бар'єру

    Як подолати цей обтяжливий стан, як розкритися і почати розмовляти

    "Я вчу англійську вже півроку, але все ніяк не можу почати говорити. Я боюся помилитися, і весь час кажу неправильно. Мене просто охоплює відчуття страху і сорому. Я не можу подивитися в очі співрозмовнику, хочеться взагалі втекти подалі і ні з ким не розмовляти" - так описував свої відчуття студент, який прийшов займатися англійською мовою. Стільки часу витрачено, а результату все нема! Більш того, саме спілкування мовою не приносило ніякого задоволення.

    Діагноз простий і знайомий кожному: ця злісна хвороба називається мовним бар'єром. Як подолати цей обтяжливий стан, як розкритися і почати розмовляти, замість того, щоб перебирати в голові таблицю змін неправильних дієслів?

    Отже, ідея номер один: проблема в самому студенті. Буває так, що людина просто виявляється сором'язливою, і її мовний бар'єр - зовсім навіть не мовний. Просто людина в силу свого характеру звикла соромитися, боїться бути природною і вести себе невимушено. Англійська, можливо, відіграє лише незначну роль у розвитку такої поведінки на занятті або в повсякденному спілкуванні. Просто проблема десь глибше, і вирішувати її треба, почавши з себе, свого стереотипу поведінки зі знайомими і незнайомими людьми.

    Але, звичайно, у багатьох скутість з'являється саме на уроках англійської. І тут уже ніхто не візьметься заперечувати - проблема саме в англійській. Як бути в цьому випадку?

    Ідея номер два: студенти не відпрацювали вживання простих конструкцій і фраз. Варто озирнутися навколо. Як ідуть справи у сусіда по парті і одногрупників? Якщо на їхніх обличчях з'являється такий же рум'янець, коли заняття доходить до виголошення пари нескладних речень, значить, проблема не стільки всередині, скільки навколо. Іншими словами, це означає, що всі, хто знаходиться зараз на занятті, недостатньо добре оволоділи навичками виголошення простих виразів. І варто просто повернутися на крок назад, щоб гарненько закріпити те, що було пройдено раніше.

    Це правило допомагає позбутися будь-якої невпевненості з приводу того, що студент збирається сказати англійською мовою - воно й не дивно, якщо людина чудово знає, як вимовити слово мама, йому не складе труднощів його вимовити, і ніяких "побічних" реакцій не виникає . Якщо ж він не розчув, як вимовляється слово "стриже", він ніколи не зможе впевнено і без помилок вимовити "Мама стриже пуделя". Все приголомшливо просто.

    Але все-таки іноді виявляється, що всі слова і конструкції вже розібрані, а говорити все одно не виходить. У чому справа?

    Ідея номер три: тренувань було не досить багато. Не варто перебирати тисячі всіляких варіантів, щоб сказати: мало розібрати і зрозуміти, як і що вимовляти, треба вміти це робити фізично. Мова - все одно, що спорт - метання списа або біг стометрівки. Щоб успішно робити і те, і інше, важливо фізично оволодіти навиком. Тренування і вправи - ось ключ до успіху.

    Так що навіть якщо і здається, що написане в зошиті зрозуміло, варто спробувати використовувати ці знання, закривши зошит. Не виходить? Помилки? Страх? Значить, тренуватися належить до того часу, поки написані в зошиті слова не переберуться в пам'ять і не стануть спливати самі собою.

    Ідея чотири: студент не навчився слухати. Ще одне цікаве спостереження: студенти, які вивчають англійську, як правило, впевнені, що навчитися говорити - це найважливіше.

    Я хочу навчитися говорити! - Заявляє кожен, хто прийшов на курси. Звичайно, під словом говорити все розуміють вміння підтримати розмову іноземною мовою на будь-яку тему. Але (маленький нюанс!). Говорити і спілкуватися - різні поняття, і спілкування крім здатності загортати свої думки в блискучу обгортку правильно сказаних фраз, передбачає ще й уміння слухати співрозмовника.

    Саме навик слухати і розбирати в іноземній мові слова виявляється куди більш цінним, і саме відсутність цього уміння так часто викликає страх. Страх показатися дурним, погано вихованим, страх сказати щось невпопад, страх, який і називають мовним бар'єром.

    Як видно, причин появи бар'єру багато, а усунути його можна вельми елегантним і абсолютно безболісним способом: вибрати розмовні курси навчання іноземної. На розмовних курсах максимум уваги приділяється саме розвитку навичок спілкування мовою, студенти навчаються і говорити, і розуміти, а в результаті - через чотири-п'ять місяців можуть спілкуватися іноземною мовою.

    Источник: http://osvita.ua/
    Категория: Как преодолеть языковый барьер | Добавил: sveta (10.04.2010) | Автор: osvita.ua
    Просмотров: 2856 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 4.0 |
    Вы овладеете английским!
    • Вы верите, что всего за несколько часов можно понять, как поставить правильное произношение, не изучая долго и нудно теоретическую фонетику, а всего-лишь поймав "фокус" языка?
    • Вы верите, что за несколько часов можно понять всю систему английских времен, которую безуспешно учат годами в школе, институте или на курсах?
    • Вы верите, что вместо скучных учебников можно заниматься по Вашим любимым фильмам и сериалам, испытывая при этом восторг и наслаждение от занятий английским?
    Мы не только верим, а и твердо убеждены, так как уже сотни людей прошли по этому пути и поделились с нами своми успехами и достижениями!
    И мы верим в Вас, потому что Вы легко научились говорить на языке, который на порядок сложнее английского!
    Поэтому более простым и логичным английским Вы овладеете гораздо быстрее и легче! Конечно,если будете делать это правильно, естественным путем - моделируя носителей языка.
    Руководствуясь при этом не громоздкими правилами, а простыми и понятными визуальными моделями!


    Получите бесплатно материалы - подпишитесь на рассылку!
    Подписка на рассылку
    Никакого спама, гарантируем!


    Получите результат немедленно - приступайте к занятиям прямо сейчас!

    Получить Лингвокарты
    Никакого спама, гарантируем!

     


    Всего комментариев: 1
    1   [Материал]
    На словах все чудово, але практика показує дещо інше...
    Навіть на розмовних курсах кількість говоріння їх відвідувачів дуже сильно залежить від їх комунікабельності, активності і рівню. Тому без самостійної домашньої роботи отримати достатьню кількість мовної практики майже неможливо, це займе занадто багато часу та грошей.
    Тому, навіть якщо ви ходите на розмовні курси, вам потрібні додаткові самостійні вправи.
    І система СЕСІЯ виявиться як ніколи до речі...
    Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
    [ Регистрация | Вход ]

    Подпишись на RSS ленту
    RSS лента
    Форма входа
    Рекомендуем
        

    Друзья сайта
    Статистика
    Прямой эфир
    Copyright Filolingvia © 2007-2009
    Сайт управляется системой uCoz