Филолингвия
Понедельник, 24.02.2020, 06:28
Приветствую Вас Гость
 
Главная страница Информация о сайтеРегистрацияВход
Меню сайта
 • Главная страница
 • Информация о сайте
 • Новости
 • Каталог статей
 • Рейтинг статей
 • Каталог ресурсов
 • Каталог ссылок
 • Как выучить английский
 • Форум
 • Фотоальбом
 • Рефераты по языкам
 • Гостевая книга
 • TOP 100
 • Методы.
 • Методики.
 • Новости языков
 • Новости английского
 • Прямой эфир.
 • Доска объявлений
 • Гостевая книга
 • TOP 100
 • Категории каталога
  Лингвистика [139]
  Филология [6]
  Грамматика [66]
  Лексика [68]
  Фонетика [22]
  Психология. [184]
  Нейрология [75]
  Философия [4]
  Психолингвистика [41]
  Педагогика [184]
  Дидактика [4]
  Лингводидактика [11]
  Текстология [3]
  Интерлингвистика [6]
  Лингвокультурология [231]
  Логопедия [2]
  Этология [12]
  физиология [5]
  Этимология [99]
  Сленг [12]
  Морфология [1]
  Семиотика [2]
  Сейчас на сайте
  Онлайн всего: 3
  Гостей: 3
  Пользователей: 0
  С днем рождения!
  natusika(52), Мечтающая_Н(27), кошка-стерва(37), valentina(35), Gulechek(33), heergymiquerm9759(50), biblioteca(53), Rahim_Loves_Eng(26), rufina(30), Студент(39)
  Сегодня сайт посетили
  Система Эффективного Самостоятельного Изучения Языков
  [06.02.2019]
  Прекращение поддержки домена filolingvia.ru (0)
  [14.08.2018]
  Английский без правил! (0)
  [13.08.2018]
  Прогнозирование - это не чудо, а технология или зачем искусство стратегии тем, кто учит английский язык? (0)
  [08.03.2018]
  Тридцать два самых красивых английских слова! (0)
  [06.01.2018]
  Доброе Поздравление - 2018 от Студии Языков (0)
  [23.11.2017]
  Набор для игры "88 8опросо8" с глаголом "to buy" (0)
  [20.11.2017]
  Pushing the button - Динамика действия в реальности (0)
  [15.11.2017]
  Скачать Бесплатно Лингвокарты (0)
  [15.11.2017]
  В четверг, 16 ноября, 19.00 МСК - Интерактивная Лингвокарта. Виталий Диброва представляет новый мастер-класс на Марафоне. (0)
  [15.11.2017]
  В четверг, 16 ноября, 19.00 МСК - Интерактивная Лингвокарта. Виталий Диброва представляет новый мастер-класс на Марафоне. (0)
  [23.09.2017]
  Говорящий тренажер с "живой" Лингвокартой на 2-х языках (0)
  [20.09.2017]
  ТАВАЛЕ фестиваль: 13 - 22 октября 2017 в Харькове. Студия Языков на крупнейшем фестивале тренингов и методов развития человека! (0)
  [15.09.2017]
  You'll get the power! (0)
  [11.09.2017]
  10 лайфхаков для изучения английского каждый день (0)
  [07.09.2017]
  Прямая Линия Поддержки. (0)
  [07.09.2017]
  Второе занятие. “Лингвотренажеры - быстрый путь к беглой речи”. (0)

  Начало » Статьи » Науки. » Лингвокультурология

  Вбивство української мови

  Я бачу тільки один спосіб врятувати цю мову - зробити її знову модною. А оскільки в Україні це зараз дуже складно, то цілком можливо зробити українську мову модною в Росії, пише в газеті Взгляд колумніст Максим Кононенко
  Давня легенда говорить, що одного разу я приїхав до Києва, щоб працювати на виборах у Верховну Раду. Це було так давно, що майбутні лідери "помаранчевої революції" ще платили московським політтехнологам, а трипільську культуру ще не було визнано колискою всього людства і батьківщиною демократії. І мене повели в якийсь нічний клуб на Хрещатику. І в цьому нічному клубі я раптом опинився за столом, де сиділи двадцятирічні або приблизно того віку люди, які усі поголовно розмовляли українською мовою.

  Для мене це було відкриття - на вулицях Києва ніхто не говорить українською. Я вслухався в мову, що начебто знаєш, як звучить, але тільки на рівні відчуттів. А тут я в неї дійсно вслухався. І мені, знаєте, дуже сподобалося. Я не розумів кожного слова, але я чітко розумів, про що саме йдеться. Вранці наступного дня я накупив українських газет і почав читати їх. Я розумів практично все. Абсолютно ідентична граматика, тільки слова інші, причому слова в загальному випадку схожі на російські, а в інших випадках розуміються з контексту. На те, щоб швидко читати українською і розуміти всі до єдиного слова, у мене пішло три доби. А деякі слова настільки сподобалися, що я ввів їх у свою власну мову і письмо, - наприклад, слово "стаття", що, погодьтеся, значно краще, ніж слово "статья". Потім я їздив з одним високопоставленим українцем до Чернівців і там був присутній на певному банкеті із керівництвом місцевого університету. До чого ж гарно вони говорили! Я навіть забув про спиртне - настільки чудово звучала їх мова.

  Мені тоді дуже сподобалися ті молоді люди, які говорили українською не тому, що їм це було треба, а тому, що у 2000 році це було модно. Українська мова була модною. Нею говорила молодь, нею співали найпопулярніші українські артисти. Це було так круто - на запитання "Ваше кредо?" відповісти: "Завжди!" І це зрозуміло - адже немає нічого більш модного, ніж заборонене.

  Українські чиновники цього не розуміли. Вже тоді існували безглузді закони, за якими у школі викладали українською у на телебаченні можна було говорити тільки українською. В результаті діти в школі говорили українською, а вдома - російською й не знали толком ні тієї, ні іншої мови. У результаті українське телебачення являло собою нескінченну комедію, де ведучий ток-шоу говорив українською, а всі його гості - російською. Чесне слово - ведучий ставить запитання українською, а гість відповідає йому російською. І вони вважали, що це нормально.

  Вони вбили українську мову самі. Своїм завзяттям і абсолютним неприйняттям російської на офіційному рівні. Найкращу, мабуть, слов'янську мову просто перетворили на посміховисько. Як можна серйозно ставитися до мови, про яку депутат-тимошенківець Юрій Гнаткевич говорить так: "Ми повинні змусити українців поважати рідну мову і говорити нею".

  Не можна змусити говорити мовою. Мова - жива матерія, і вона живе не за наказом, а за ніким не введеними законами і правилами. Ось в Білорусії немає боротьби за білоруську мову - і білоруська мова живе і чудово себе почуває.

  Зараз українська мова вмирає. Вже навіть Ірина Білик, найпопулярніша українська співачка, почала співати російською. Українською практично немає літератури, української немає в поп-культурі. І винні в цьому саме ті, хто з піною у роті всі ці останні 20 років боровся за те, щоб "змусити" населення користуватися мовою.

  Зараз я бачу тільки один спосіб врятувати цю мову - зробити її знову модною. А оскільки в Україні це зараз дуже складно, то цілком можливо зробити українську мову модною в Росії. Ми цілком можемо зберегти цю найкрасивішу мову доти, поки українська культура знаходиться в анабіозі, викликаному "помаранчевою" шизофренією. І участь у Євробаченні від Росії української співачки з піснею українською мовою - це відмінний і важливий крок у напрямку збереження мови, який зараз вбивають так само, як вбивають саму Україну.

  Бо якщо не ми - то хто?

  Американці українську мову не врятують.

  Источник: http://osvita-ua.net/news/3492
  Категория: Лингвокультурология | Добавил: sveta (04.04.2009) | Автор: korrespondent.net
  Просмотров: 1874 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0 |
  Вы овладеете английским!
  • Вы верите, что всего за несколько часов можно понять, как поставить правильное произношение, не изучая долго и нудно теоретическую фонетику, а всего-лишь поймав "фокус" языка?
  • Вы верите, что за несколько часов можно понять всю систему английских времен, которую безуспешно учат годами в школе, институте или на курсах?
  • Вы верите, что вместо скучных учебников можно заниматься по Вашим любимым фильмам и сериалам, испытывая при этом восторг и наслаждение от занятий английским?
  Мы не только верим, а и твердо убеждены, так как уже сотни людей прошли по этому пути и поделились с нами своми успехами и достижениями!
  И мы верим в Вас, потому что Вы легко научились говорить на языке, который на порядок сложнее английского!
  Поэтому более простым и логичным английским Вы овладеете гораздо быстрее и легче! Конечно,если будете делать это правильно, естественным путем - моделируя носителей языка.
  Руководствуясь при этом не громоздкими правилами, а простыми и понятными визуальными моделями!


  Получите бесплатно материалы - подпишитесь на рассылку!
  Подписка на рассылку
  Никакого спама, гарантируем!


  Получите результат немедленно - приступайте к занятиям прямо сейчас!

  Получить Лингвокарты
  Никакого спама, гарантируем!

   


  Всего комментариев: 1
  1   [Материал]
  класний твір!
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]

  Подпишись на RSS ленту
  RSS лента
  Форма входа
  Рекомендуем
      

  Друзья сайта
  Статистика
  Прямой эфир
  Copyright Filolingvia © 2007-2009